Kariéra

Dělník / Dělnice ve výrobě

MILKEFFEKT je česká firma, která se specializuje na výrobu pařených sýrů.

Hledáme nové kolegy, kteří s námi chtějí pracovat v úspěšné firmě a být za to dobře zaplaceni. Pokud jste to Vy, rádi Vás přijmeme do našeho přátelského týmu.

Náplň práce:

  • Výroba pařených sýrů
  • Práce v moderním a čistém prostředí
  • Pracovní doba 37,5 hod. / týden
  • Práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Lidský přístup
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nadstandardní mzda
  • Zdravotní volno v rozsahu 5 dní k standardní dovolené
  • Příspěvek na stravování 100 Kč/odpracovaná směna
  • Příspěvek na budoucnost 12 000 Kč/ročně
  • Roční prémie 50 000 Kč (dle splnění firemních cílů)
  • Firemní výrobky za výhodné ceny
  • Zaměstnanecké telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce a další benefity

Požadavky na zaměstnance:

  • Chuť pracovat
  • Spolehlivost, pečlivost

Kontakt:                                                                             Milkeffekt, a.s.

Tel: +420 770 149 336                                                       Konská 559

E-mail: personalni@milkeffekt.cz                                      739 61 Třinec

Kontaktuj nás ještě dnes

personalni@milkeffekt.cz