Kariéra

Specialista zákaznického servisu

Milkeffekt je českou firmou, která se specializuje na výrobu sýrů. Jako rychle se rozvíjející firma hledáme energické a spolehlivé kolegy, kteří mají chuť se učit novým věcem a přispět k našemu dalšímu růstu. Pokud milujete výzvy a chcete být součástí přátelského týmu, pak je tato pozice právě pro Vás!

Nabízíme

  • Jistotu a zajímavou práci, kterou můžete aktivně ovlivňovat
  • Možnost podílet se na dalším rozvoji velmi úspěšné skupiny firem
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké výhody
    • Nadstandardní mzdové ohodnocení včetně a mimořádných odměn
    • pracovní volno ročně navíc k dovolené
    • Příspěvky na stravování
    • Firemní akce
    • Další řadu benefitů

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky – Export v angličtině, Polsko v polštině
  • Řešení zákaznických požadavků
  • Spolupráce s manažerem exportu a obchodníky v Polsku
  • Spolupráce s výrobou, plánováním a expedicí
  • Práce v ERP (informačním systému společnosti – ABRAGen)

Požadavky na zaměstnance

  • VŠ (i absolventi) nebo SŠ a 5 let praxe na podobné pozici
  • Plynulá angličtina
  • Plynulá polština
  • Ochota pracovat
  • Schopnost efektivně komunikovat a pracovat v týmu
  • Pozitivní přístup

Kontakt

Kontaktní osoba: Beata Bruková
Tel.: +420 770 149 336
E-mail: mzdy@milkeffekt.cz

Kontaktuj nás ještě dnes

mzdy@milkeffekt.cz